بازدیدکننده گرامی پیش ثبت نام کلاس های آموزشی دوره بیست و ششم جومینا در شهر تهران شروع شده است . از آنجایی که ظرفیت این کلاس ها محدود میباشد الویت با اشخاصی است که زود تر اقدام به پیش ثبت نام مینمایند.
آموزش اپلیکیشن نویسی موبایل
برای ثبت نام میتوانید از منو بالای سایت اقدام نمایید
تلفن های تماس جهت کسب اطلاعات بیشتر : 
تهران - شروع کلاس ها از 20 اردیبهشت - 1396

راهنمای ثبت نام در سامانه

سامانه آموزشی جومینا بدین منظور طراحی شده است تا کاربران بتوانند پیام های دریافتی از سمت مدیریت آموزشگاه را در پنل خود دریافت داشته و همچنین اطلاع رسانی های لازم برای ایشان صورت پذیرد این سامانه در زمان انجام پیش ثبت نام برای کاربران فعال شده و هواره خواهند توانست تا از آن استفاده نمایند.

کاربرد این سامانه در ثبت اطلاعات دانشپذیر و همچنین رد یابی پرداخت های وی میباشد همچنین در برخی موارد نیاز میباشد تا نرم افزار ها و همچنین جزوات مورد نیاز قبل از شروع کلاس برای شرکت کنندگان ارسال شود که با وجود این سامانه در این امر تسهیل صورت میگیرد .

ورود اطلاعات تماس از جمله تلفن همراه صحیح در هنگام ثبت نام امر لازم و ضروری است چرا که برخی اطلاع رسانی ها از طریق تلفن همراه و پیامک برای شما صورت میپذیرید

پس از انتخاب درسی که تمایل دارید تا در آن پیش ثبت نام انجام دهید درصورتی که در سایت قبلا ثبت نام نموده باشید از شما تلفن همراه و همچنین آپلود تصویر و آدرس کتبی شما درخواست میشود در غیر اینصورت با صفحه زیر روبرو میشوبد

اگر قبلا در سایت ثبت نام نموده اید مشخصات کاربری خود را وارد نمایید و در غیر اینصورت ابتدا در سایت ثبت نام نمایید

با فرض اینکه در سایت ثبت نام نموده باشید با ورود و درج مشخصات کاربری خود با صفحه زیر روبرو میشوید.

پس از وارد نمودن اطلاعات با صفحه زیر زیر روبرو می شوید

 

 

تماس با ما

تلفن تماس : 09123025356

آدرس : شیراز - بلوار معالی آباد خ - پزشکان پ 20

تمامی کلاس های آموزشی در تهران برگزار میشود

info[@]joominalearn.ir

ورود به سامانه آموزشی

ثبت نام در خبرنامه

با ثبت نام در خبرنامه از آخرین تغییرات مطلع شوید